Головна » Бухгалтеру » Консультації » Сплата податків і зборів у разі перенесення термінів подання звітності у зв’язку з вихідними чи святковими днями
Консультації

Сплата податків і зборів у разі перенесення термінів подання звітності у зв’язку з вихідними чи святковими днями

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.

Так, наприклад, останнім днем подання декларації з акцизного податку за грудень 2018 року, і не тільки цієї, буде 21 січня 2019 року.  

Однак, термін сплати податків і зборів, у такому випадку, не переноситься. Тобто платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку подання податкової декларації. При цьому платник не повинен враховувати перенесення термінів подання звітності у зв’язку з вихідними чи святковими днями.

Відповідна норма передбачена статтями 49, 57 розділу II та статтями 222, 223 розділу VI ПКУ.

Разом з цим повідомляємо, що податковий календар на січень щодо граничних термінів подання звітності та сплати податкових зобов’язань розміщений на головній сторінці офіційного веб-порталу ДФС та у розділі «Необхідно знати» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу.

14 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X