Головна » Бухгалтеру » Консультації » Сплата земельного податку фізособами – власниками земельних ділянок
Консультації

Сплата земельного податку фізособами – власниками земельних ділянок

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
ГУ ДФС У у Київській області  нагадало, що відповідно до п. 281.3 статті 281 ПКУ, від  сплати земельного податку  звільняються на період дії  єдиного податку четвертої групи  власники земельних ділянок, земельних  часток (паїв) та землекористувачі за умови передачі земельних ділянок та земельних часток (паїв) в оренду платнику єдиного податку четвертої групи.У разі передачі земельних ділянок та земельних часток (паїв) в оренду не  платникам єдиного податку четвертої групи, сплата земельного податку здійснюється власниками земельних ділянок, земельних  часток (паїв) та землекористувачами.Підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір  оренди такої земельної ділянки -п.288.1 ст.288 ПКУ.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  1 сентября 2015 г. вступил в силу обновленный Порядок заполнения платежек на уплату налогов

Наша розсилка

Опитування

Нужен ли на вашем предприятии "Платежный календарь"

Платежный календарь представляет собой плановый финансовый документ, обеспечивающий ежедневное управление поступлением и расходованием денежных средств предприятия.

Випадкова цитата

Видение без действия — это мечта.
Действие без видения — это кошмар.

Сплата земельного податку фізособами – власниками земельних ділянок

Час читання: 1 min
0

Поділитися з другом