Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Старт обов’язкового застосування токенів перенесли з 5 на 31 березня
Ініціативи законотворців

Старт обов’язкового застосування токенів перенесли з 5 на 31 березня

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email
Обов’язкове використання електронного підпису на захищеному носії в Україні відтермінували до 31 березня. Таке рішення було прийнято 23 лютого на засіданні КМУ

За інформацією Мінцифри, Уряд на засіданні 23 лютого вирішив обов’язкове використання електронного підпису на захищеному носії в Україні відтермінувати до 31 березня.

Подробиці від Мінцифри

У 2020 році використання електронного підпису в окремих випадках, коли вимагається кваліфікований, було впроваджено в межах експериментального проєкту, а обов’язкове використання е-підпису на захищених носіях планувалося запустити з 5 березня цього року. 

Експериментальний проєкт успішно себе зарекомендував. Лише минулого року було отримано 17 млн е-підписів, якими скористалися понад 8 млрд разів.

Однак для того, щоб не створювати під час карантинних обмежень навантаження на надавачів електронних довірчих послуг і великих черг на отримання довірчих послуг, рішення відтермінували. 

Нагадаємо, минулого року Уряд схвалив законопроєкт щодо укладання угоди з Євросоюзом про взаємне визнання кваліфікованих електронних довірчих послуг та імплементації законодавства ЄС у сфері електронної ідентифікації та направив його на розгляд парламенту. Документ спрямований на вдосконалення державного регулювання у цій сфері.


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки
X