Головна » На правах реклами » Ставка на спорт онлайн: найпопулярніші ставки у найкращих БК України
На правах реклами

Ставка на спорт онлайн: найпопулярніші ставки у найкращих БК України

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Ставка на спорт в Україні – правила та популярні види парі

Сьогодні ставка на спорт доступна будь-якому бажаючому. У сучасному вигляді беттінг існує вже з десяток років, але щорічно компанії, що приймають ставки, удосконалюють цю сферу, пропонуючи все більш якісні та вигідні умови. Завдяки стрімкому розвитку беттінга, до багатомільйонної аудиторії капперів приєднуються нові фанати різних видів спорту. Обирайте лише найкращі БК України, щоб укладати парі на топові події за найкращими коефіцієнтами.

Чи популярні ставки в Україні?

Основна причина, через яку люди вважають за краще робити ставки на спортивні події – невеликі ліміти на мінімальні депозити та прості процедури реєстрації у БК та оформлення парі. Також гравцям подобається, що на частоту виграшів більше впливають знання в конкретній спортивній дисципліні.

Не варто робити ставки, покладаючись лише на успіх. Потрібно аналізувати інформацію, вивчати статистику та враховувати безліч інших факторів, якщо ви хочете заробляти на беттінгу на довгій дистанції. Але не забувайте і про непередбачуваність спорту. Тож повністю нівелювати ризики тут не можна.

Ставки онлайн на футбол та інші види спорту

Те, що спортивні ставки в Україні мають великий попит, підтверджує величезна клієнтська база провідних букмекерів. На їхніх сайтах кількість зареєстрованих користувачів сягає мільйонів людей. І багато хто з операторів укладає спонсорські договори з відомими лігами, командами та спортсменами.

Є гравці, які укладають парі лише заради інтересу і азартнішого перегляду матчу. Але є і безліч капперів, які займаються ставками професійно і заробляють хороші гроші.

На сайтах найбільших БК пропонується широкий розпис для прематчів та лайв ліній. Можна поставити не лише на популярні спортивні дисципліни на кшталт футболу, баскетболу, тенісу чи хокею, а й на кіберспорт і навіть політичні події. Щодо конкретних результатів, то ставити можна не лише на стандартні результати, а й на:

  • кількість порушень, карток, кутових;

  • переможця конкретного відрізку матчу;

  • хто першим заб’є гол і таке інше.

Правила оформлення ставок

Якщо ви хочете поставити на спортивний матч і виграти, потрібно ретельно проаналізувати гру і ознайомитися з умовами обраної букмекерської контори. Вкрай важливо обрати надійне БК, де будуть високі коефіцієнти за рахунок невеликої маржі, а також різноманітний розпис для прематчу та лайву. Щоб не гаяти багато часу на пошуки відповідної беттінгової платформи, вивчіть чесні рейтинги на авторитетних сайтах-оглядячах різних БК.

Де ставити на спорт?

Сучасні букмекери пропонують для ставок велику різноманітність результатів. У беттінгу треба покладатися на хороші знання та інтуїцію, але і не забувати про частку везіння. Ставте лише на сайтах офіційних компаній, які надають послуги на основі державних ліцензій. В Україні одним із найнадійніших букмекерів, де можна сміливо робити ставки на спорт, є компанія Фавбет.

На що ставити в букмекерських конторах України?

Якщо ви тільки починаєте свій шлях у беттінгу, великий вибір результатів може ввести вас в оману. Для початку ознайомтеся з основними різновидами ставок, на які варто укладати парі на початкових етапах:

  • результат – перемога однієї з команд чи нічия;

  • тотал – кількість голів або інших статистичних показників, показник може бути загальний (для двох суперників) та індивідуальний;

  • фора – застосовується до результату одного з учасників гри, може бути плюсовим або мінусовим.

Найкраще починати робити ставки на спорт із ординарів, що складаються лише з однієї події. З набуттям досвіду можете укладати експреси – парі, що складаються з кількох подій. Є ще й системи, які включають кілька експресів.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

січень, 2022

X