Головна » Бухгалтеру » Консультації » Строки давності для здійснення перевірок
Консультації

Строки давності для здійснення перевірок

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Законом 466 врегульовано питання строків давності для здійснення перевірок та донарахування платежів до бюджету.

Законом № 466 внесено зміни до статті 102  Податкового кодексу України, а саме доповнено нормою, якою передбачено випадки коли проведення перевірок  з питань дотримання вимог податкового та іншого законодавства, контроль за виконанням якого покладено на контролюючі органи є неможливим.

Так, змінами до статті 102 Податкового кодексу України, які набудуть чинності з 01.01.2021, передбачено, що строки давності для здійснення перевірок та донарахування платежів до бюджету зупиняються на період, коли їх проведення неможливо у зв’язку із законодавчою або судовою забороною, недопуском до перевірки, відсутністю платника за місцезнаходженням, оскарженням ним протягом тривалого часу наказів на перевірку, втрати документів тощо.

На цей же період продовжуються також терміни зберігання документів  відповідно до вимог статті  44 Податкового кодексу України.

Це дозволить врегулювати проблему щодо неможливості визначення контролюючим органом грошових зобов’язань за ці періоди та дозволить запобігти втратам бюджету.

ДПІ

18 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X