Головна » Бухгалтеру » Консультації » Строки сплати збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування
Консультації

Строки сплати збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування здійснюється декларантом протягом 30 календарних днів з дати подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація).

Якщо у межах одноразового (спеціального) добровільного декларування декларантом вибрано ставку Збору, що передбачає його сплату  трьома рівними частинами, та сплата Збору здійснюється декларантом: першого платежу – протягом 30 календарних днів з дати подання Декларації; другого платежу – до 01 листопада 2023 року; третього платежу – до 01 листопада 2024 року.

У разі подання декларантом Уточнюючої Декларації, в якій визначена сума збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування є більшою за суму Збору, сплачену на підставі попередньо поданої Декларації, то декларант, який подав відповідну Декларацію, зобов’язаний сплатити суму недоплати Збору в розмірі такої різниці протягом 30 календарних днів з дати подання Уточнюючої Декларації.

Нагадуємо, що сума збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування, визначена в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації, вважається узгодженою.

 

ДПС

28 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X