Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Стягнення податкового боргу без рішення суду з рахунку особи в банку
Новини законодавства

Стягнення податкового боргу без рішення суду з рахунку особи в банку

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Print Friendly, PDF & Email

Нацбанк пропонує до громадського обговорення питання щодо стягнення з рахунку особи в банках коштів в рахунок погашення її податкового боргу за рішенням контролюючого органу без рішення суду.

Відповідні зміни пропонується внести до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої постановою Правління НБУ від 21.01.2004 р. №22. Зміни до інструкції вносять з метою приведення її у відповідність із положенням п.95.5 Податкового кодексу України.

Згідно з цими вимогами відтепер стягнення коштів з рахунків платника податків у банках за визначених умов (зокрема, якщо податковий борг перевищує 5 мільйонів гривень), здійснюватиметься не лише за рішенням суду, а й за рішенням керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу без звернення до суду.

Нагадаємо, зміни щодо стягнення такого податкового боргу вже внесено у порядок стягнення готівки у рахунок погашення податкового боргу платника (ми про це писали раніше тут).

 

Зміни до інструкції пропонується внести проектом постанови правління НБУ, який розміщено на сайті НБУ.

Згаданим проектом також передбачено внесення змін до Інструкції про міжбанківський переказ коштів в Україні в національній валюті, затвердженої постановою Правління НБУ від 16.08.2006 р. № 320. Зміни до цієї інструкції зумовлені приведенням норм цього документу у відповідність до рішення Правління НБУ від 03.01.2017 р. № 2, яким затверджена Публічна пропозиція НБУ на укладення Єдиного договору банківського обслуговування та надання інших послуг Нацбанком.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  Нова звітність з ПДВ за серпень 2016 р: коротко про головне

Наша розсилка

Випадкова цитата

Если бухгалтер нарушает правила, его штрафуют. Если нет, то облагают налогом

Стягнення податкового боргу без рішення суду з рахунку особи в банку

Час читання: 2 min
0

Поділитися з другом