Головна » Бухгалтеру » Консультації » Термін та форма подання звіту з єдиного внеску підприємцями-спрощенцями, які не використовують працю найманих працівників
Консультації

Термін та форма подання звіту з єдиного внеску підприємцями-спрощенцями, які не використовують працю найманих працівників

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Відповідно до п. 1 розд. І Порядку № 435 страхувальники – платники ЄСВ зазначені, зокрема в п. 4 частини першої ст. 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464.
     Згідно з п. 4 частини першої ст. 4 Закону № 2464 платниками ЄВ є ФОП, у тому числі ФОП платники ЄП.
     ФОП платники ЄП без використання праці найманих працівників, формують та подають звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування самі за себе один раз на рік до 10 лютого року, наступного за звітним періодом.
     Звітним періодом є календарний рік.
     Звіт подається за формою згідно таблиць 2, 4 додатка 5 «Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску» до Порядку № 435 із зазначенням типу форми «початкова».
     Пунктом 3 розд. ІІІ Порядку № 435 визначено, що ФОП платники ЄП звільняються від сплати за себе ЄВ, якщо вони є пенсіонерами за віком або особами з інвалідністю та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.
     Звіт зазначеними особами не подається.
     У разі самостійного визначення бази нарахування ЄВ ФОП платники ЄП, які є пенсіонерами за віком або особами з інваліднісю та отримують відповідно до закону пенсію за віком або соціальну допомогу, формують та подають до органів доходів і зборів Звіт самі за себе один раз на рік до 10 лютого року, що настає за звітним періодом.
     Звітним періодом є календарний рік.
     Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого ЄВ подається за формою № Д5 згідно з додатком 5 до Порядку № 435 із зазначенням типу форми «початкова».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

four × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Пошук від Google

Наша розсилка

Мудра думка

Непрерывная учеба – минимальное требование для достижения успеха в любой области

— Денис Уэйтли

Події

Ми в Instagram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: