Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Терміни виплат роботодавцями лікарняних і декретних рекомендовано пришвидшити! ФСС
Держоргани інформують

Терміни виплат роботодавцями лікарняних і декретних рекомендовано пришвидшити! ФСС

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Враховуючи ситуацію, що склалась, з метою зняття соціальної напруги Фонд соціального страхування України звертається до страхувальників (роботодавців) з проханням здійснювати перерахування матеріального забезпечення своїм працівникам у максимально короткі терміни після отримання коштів від Фонду, особливо допомог у зв’язку з вагітністю і пологами.

На виплату допомог по тимчасовій втраті працездатності і по вагітності та пологах Фондом направляються всі наявні ресурси. Як зазначалось, з початку грудня за цим напрямом Фонд профінансував 782,2 млн гривень.

Нагадаємо, Фонд фінансує матеріальне забезпечення на окремий поточний рахунок роботодавця, відкритий у банку для зарахування страхових коштів. Звертаємо увагу, що відповідно до нормативно-правових актів, допомога від Фонду виплачується працівнику роботодавцем у найближчий після дня призначення допомоги строк, встановлений для виплати заробітної плати. При цьому, законодавство не забороняє роботодавцю здійснювати таку виплату відразу після отримання коштів від Фонду. Тому, враховуючи ситуацію, просимо страхувальників максимально скоротити терміни виплат.

ФСС


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Виплати лікарняних та декретних перевірять: Мінфін підготував методику верифікації

Наша розсилка

Події

серпень, 2021

X