Головна » Бухгалтеру » Консультації » Тимчасове продовження загального терміну камеральних перевірок
Консультації

Тимчасове продовження загального терміну камеральних перевірок

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Законом України від 30.03.2020№540 передбачено тимчасове продовження загального терміну камеральних перевірок, встановленого пунктом 76.3 статті 76 ПКУ, для певних випадків.

Так, камеральна перевірка податкової декларації (крім податкової декларації з податку на додану вартістьза звітні (податкові) періоди березень – травень 2020 року, або уточнюючих розрахунків (крім уточнюючих розрахунків з податку на додану вартість), що були подані платниками податків протягом березня – травня 2020 року, може бути проведена лише протягом 60 календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку їх подання, а якщо такі документи були надані пізніше, – за днем їх фактичного подання  (згідно пункту 76.3 статті 76 ПКУ цей термін складає не більше 30 календарних днів).

Враховуючи зазначене, камеральна перевірка по податковій декларації за березень 2020 року, граничний термін подання якої припадає на 20 квітня 2020 року, і яка подана, наприклад:

– 17 квітня 2020 року (із дотриманням терміну подання) – може бути проведена до 19 червня включно;

– 23 квітня 2020 року (із порушенням терміну подання) – може бути проведена до 22 червня включно.

Аналогічно, якщо уточнюючий розрахунок до податкової декларації подано 10 квітня 2020 року, то камеральна перевірка такого уточнюючого розрахунку може бути проведена до 9 червня включно.

Терміни проведення камеральної перевірки податкових декларацій та уточнюючих розрахунків з податку на додану вартість не змінюються.

Також незмінними залишились терміни проведення камеральних перевірок з інших питань, які проводяться з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 ПКУ.

ДПС

21 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X