Головна » Бухгалтеру » Консультації » Товари зі знижкою додаткове благо? – Не завжди!
Консультації

Товари зі знижкою додаткове благо? – Не завжди!

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Згідно із ПКУ, до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається дохід, отриманий як додаткове благо у вигляді вартості безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг), визначеної за правилами звичайної ціни, а також суми знижки звичайної ціни (вартості) товарів (робіт, послуг), індивідуально призначеної для такого платника податку (п.п. 164.2.17 п. 164.2ст. 164 ПКУ).

Тобто, при отриманні фізичною особою товару зі знижкою, сума такої знижки включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку виключно у випадку, якщо дана знижка носить індивідуальний (персональний) характер.

Якщо ж знижка поширюється на будь-якого платника податку та не є персональною, то сума такої знижки не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку.

ДПС


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  ДПС: які документи треба зберігати на місці торгівлі власнику РРО

Наша розсилка

Події

листопад, 2020

X