Головна » Бухгалтеру » Податковий облік » Транспортний податок в 2017 році
Податковий облік

Транспортний податок в 2017 році

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Критерії віднесення авто до об’єкта оподаткуванняТранспортний податок, як і раніше, сплачується фізичними та юридичними особами, в тому числі нерезидентами, які є власниками певних легкових авто. При цьому юрособи визначають суму цього податку самостійно, а фізособам його розраховуватимуть податківці.В 2017 році, як і раніше, обов’язок сплати податку залежить від віку автомобіля і його середньоринкової вартості.До об’єкта оподаткування належатимуть легкові авто, у яких (пп. 267.2.1 ПКУ):
  • від дати випуску минуло не більше 5 років;
  • вартість яких становить понад 375 розмірів МЗП, встановленої законом на 1 січня (в 2017 році - це 3200 грн х375 = 1 200 000 грн)
Середньоринкова вартість визначається Мінекономрозвитку за методикою, затвердженою КМУ, станом на 1 січня податкового (звітного) року виходячи з:
  • марки;
  • моделі;
  • року випуску;
  • об’єму циліндрів двигуна;
  • типу пального.
Отже, у 2017 році до уваги вже не братимуться тип двигуна, тип коробки переключення передач та пробіг легкового автомобіля.Крім цього, щороку до 1 лютого податкового (звітного) року, Мінекономрозвитку на своєму офіційному веб-сайті розміщуватиме вже готовий перелік легкових автомобілів, які є об’єктами оподаткування даним податком. До виконання цієї норми у 2017 році залишилося менш, ніж місяць. Але саме ця інформація повинна бути підставою для заповнення декларації на 2017 рік юрособами, які є платниками транспортного податку та для сплати транспортного податку.Ставка податку залишилася незмінною - 25 000 грн за календарний рік за кожний такий автомобіль  (п. 267.4 ПКУ).
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  Прискорена амортизація: чи варта шкурка вичинки?

Наша розсилка

Опитування

Нужен ли на вашем предприятии "Платежный календарь"

Платежный календарь представляет собой плановый финансовый документ, обеспечивающий ежедневное управление поступлением и расходованием денежных средств предприятия.

Випадкова цитата

Багатьом не подобаються зміни, але ми повинні навчитися приймати їх. Особливо якщо альтернатива змінам — це катастрофа

Транспортний податок в 2017 році

Час читання: 2 min
0

Поділитися з другом