Головна » Бухгалтеру » Консультації » Тривалість проведення документальної позапланової перевірки
Консультації

Тривалість проведення документальної позапланової перевірки

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Перевірки, перевірки…. Ми багато та часто про це пишемо задля того, щоби ви були, як то кажуть, озброєні та підготовлені.

Ми писали про підстави, перевірки у підприємців, електронні перевіркипідстави проведення зустрічних перевірок….. 

Про проведення документальної позапланової перевірки керівник (його заступник або уповноважена особа) фіскального органу приймає рішення, яке оформлюється наказом.

Право на проведення документальної позапланової перевірки платника податків надається лише у випадку, коли йому до початку проведення зазначеної перевірки вручено копію наказу про проведення документальної позапланової перевірки.

Тривалість проведення документальної позапланової перевірки для великих платників податків не повинна перевищувати 15 робочих днів.

Для суб’єктів малого підприємництва строки проведення документальної позапланової перевірки не повинні перевищувати 5 робочих днів.

Для інших платників податків тривалість документальної позапланової перевірки не має перевищувати 10 робочих днів.

Продовження строків проведення документальної позапланової перевірки можливе за рішенням керівника контролюючого органу не більш як на 10 робочих днів для великих платників податків, щодо суб’єктів малого підприємництва – не більш як на 2 робочих дні, інших платників податків – не більш як на 5 робочих днів.

Зазначена норма передбачена ст. 78, п. 82.2 ст. 82 Податкового кодексу України.

ДФС


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

X