Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » У ФСС звертають увагу, що висота графи «Причина непрацездатності» листка непрацездатності має складати 14 мм
Держоргани інформують

У ФСС звертають увагу, що висота графи «Причина непрацездатності» листка непрацездатності має складати 14 мм

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Закарпатській області повідомляє, що останнім часом до страхувальників Закарпатської області почали надходити на оплату листки непрацездатності видані Товариством з обмеженою відповідальністю „Клініка „Інтер”.

При цьому:

  • бланк листка непрацездатності має візуальні відмінності від затвердженого технічного опису листка непрацездатності (зокрема висота графи «Причина непрацездатності» має складати 14 мм);
  • юридична адреса ТОВ «Клініка «Інтер», відповідно до відомостей ЄДР, знаходиться на тимчасово окупованій території у м. Луганськ.

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Закарпатській нагадує, що відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності.

В інших випадках матеріальне забезпечення не повинно призначатись.

Взірець фальшивого лікарняного

Взірець фальшивого лікарняного


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

X