Головна » Uncategorized » У Київській області продовжили дію посиленого карантину
Консультації

У Київській області продовжили дію посиленого карантину

Поділіться з друзями - підтримайте проект

У Київській області продовжили дію посиленого карантину до 23 квітня. Таке рішення прийняла сьогодні обласна комісія з питань ТЕБ ​​та НС, повідомляє прес-служба Київської ОДА.

“Ситуація з поширенням COVID-19 в нашій області залишається складною. Майже щодня фіксуємо дуже високий рівень захворюваності та госпіталізації. У той же самий час ми бачимо, що напруженість стану справ продовжує змінюватись в залежності від території. В об’єднаних громадах ситуація також дуже різна” , – сказав глава Київської облдержадміністрації Василь Володін.

Він підкреслив, що кожна громада повинна окремо приймати рішення про застосування заходів, передбачених цим протоколом.

Окремим територіям Київської області в залежності від епідемічного стану рекомендується:

– припиняти освітній процес в закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти всіх типів і форм власності;

– дозволити з урахуванням завантаженості збільшувати або зменшувати кількість громадського транспорту, а також інтервали руху на внутрішньо обласних автобусних маршрутах, крім періодів: з 7:00 до 10:00, з 16:00 до 20:00;

– здійснювати перевезення пасажирів з використанням 50% місць;

– проінформувати жителів області про зміни в графіках перевезень;

– рекомендувати керівникам підприємств торгівлі пріоритетне обслуговування літніх людей з 10:00 до 12:00.

Крім того, на території області продовжують діяти всі протиепідемічні заходи, передбачені для червоного рівня протиепідемічної небезпеки, повідомили в ОДА.

  • З 5 квітня в Київській області почали діяти додаткові протиепідемічні заходи в зв’язку зі складною ситуацією з поширенням COVID-19. 
  • 7 квітня повідомлялося, що в Київській області, яка знаходиться  в червоній зоні карантину  і є  одним з лідерів по захворюваності COVID-19 , чотири дні поспіль нікого не вакцинували проти коронавируса. 

Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Зберігання первинних документів платниками єдиного податку

Наша розсилка

Події

серпень, 2021

X