Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » У МОЗ пояснили, як зробити щеплення з підробним COVID-сертифікатом
Держоргани інформують

У МОЗ пояснили, як зробити щеплення з підробним COVID-сертифікатом

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Громадяни, які придбали підроблений COVID-сертифікат, на думку МОЗ мають бути звільнені від кримінальної відповідальності.
Щоб уникнути покарання, потрібно буде добровільно зізнатися у скоєному.

Алгоритм дій, якщо людина, яка має підроблений COVID-документ, і хоче отримати щеплення має:

  • звернутися до свого сімейного лікаря чи медика у пункті вакцинації,
  • лікар викликає правоохоронців і вони фіксують наявність у особи фейкового документа,
  • співробітники Нацполіції відкривають кримінальне провадження, в якому людина, яка купила підроблений СOVID-документ, стає його учасником (тобто дає свідчення про джерело отримання підробленого документу)

Статус «учасника кримінального провадження» з особи знімається через суд. Відповідна ухвала суду є підставою для звільнення особи від кримінальної відповідальності, яка раніше придбала документ.

Нагадаємо, МОЗ прогнозує запуск бустерного щеплення у січні 2022 року

Бустерна доза COVID-вакцини буде доступна з січня 2022 року. Це не пов’язано із спалахом нового штаму “Омікрон” у Африці та країнах ЄС. Про це повідомив голова комітету ВР України Михайло Радуцький.

Він зазначив, що наразі МОЗ готується до нового спалаху захворювання коронавірусу наприкінці зими, проте наступна хвиля буде вже не такою критичною для країни.

 

Коронавірус в регіонах


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

січень, 2022

X