Головна » Бухгалтеру » Консультації » Умови для платників єдиного податку для зміни системи оподаткування
Консультації

Умови для платників єдиного податку для зміни системи оподаткування

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Законом України від 16.01.2020 № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві», внесено зміни, зокрема, до пп. 298.2.3 п. 298.2 ст. 298  ПКУ.

Так, відповідно до частини восьмої пп. 298.2.3 п. 298.2 ст. 298 ПКУ платники єдиного податку зобов’язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених ПКУ, у разі наявності податкового боргу у розмірі, що перевищує суму, визначену абз. 3 п. 59.1 ст. 59 ПКУ (17 грн х 60 = 1020 грн), на кожне перше число місяця протягом двох послідовних кварталів – в останній день другого із двох послідовних кварталів.

Отже, при наявності податкового боргу більш ніж 1020 грн на кожне перше число місяця двох послідовних кварталів платники єдиного податку зобов’язані змінити систему оподаткування на загальну.

Звертаємо увагу, що податковий борг – це сума узгодженого грошового зобов’язання, не сплаченого платником податків у встановлений ПКУ строк, та непогашеної пені.


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  ФОП: запит податкової потрібно уважно прочитати!!!

Наша розсилка

Події

липень, 2021

X