Головна » Бухгалтеру » Консультації » Уряд спростив умови відкриття дитсадків
Консультації

Уряд спростив умови відкриття дитсадків

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Спрощення процедури отримання ліцензії, реєстрація статуту місцевим органом влади, дозвіл відкривати дитячі садки фізичним-особам підприємцям. Всі ці та інші нові можливості для підприємництва в сфері  дошкільної освіти відкриває відповідна постанова Уряду прийнята на засіданні 3 березня. Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства підтримує дерегуляційну діяльність Уряду по всіх сферах та дякує міністерству освіти і науки за ініціативу. 

«Збільшення кількості закладів дошкільної освіти не лише вирішить проблему з чергами, а й посилить конкуренцію між ними. Нові спрощені умови відкриття і ведення відповідного бізнесу призведуть до зростання якості надання відповідних послуг і якісної дошкільної освіти в Україні»

, – прокоментував прийняття постави заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Дмитро Романович. 

Відтепер дошкільні заклади зможуть залучати компанії для забезпечення харчування і медичного обслуговування, а також наймати на роботу не лише педагогічних працівників. Для започаткування діяльності у сфері дошкільної освіти не обов’язково мати власні харчоблоки, пральні тощо. У такому випадку відповідні послуги мають забезпечувати юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які мають право надавати такі послуги. Це сприятиме відкриттю невеличких закладів дошкільної освіти у пристосованих приміщеннях.

Також згідно зі змінами, дитячі садочки матимуть можливість залучати до роботи не лише педагогічних працівників, а й інших фахівців, послуг яких потребуватиме заклад під час освітнього процесу. Це допоможе у виконанні варіативної складової навчання, яку заклад визначає з урахуванням особливостей регіону, індивідуальних запитів дітей або побажань батьків.

Постанова про зміни до Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності набере чинності через два місяці з дня її опублікування. 

МінЕкономРозвиток

22 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X