Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Увага! ДФСУ оновила план-графік перевірок на 2019 рік
Держоргани інформують

Увага! ДФСУ оновила план-графік перевірок на 2019 рік

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email
Внесено зміни у розділи І та ІІ плану-графіка. Зокрема, 86 юридичних осіб додано до плану, 25 юросіб виключено з нього, а для 117 компаній дата перевірки перенесена. Загалом у 2019 році податківці планують провести 5008 податкових перевірок

Сьогодні, 13 лютого, ДФСУ оприлюднила на своєму веб-сайті оновлений (станом на 13.02.2019 р.) план-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2019 рік. Поки що зміни торкнулися лише двох розділів:

  • Розділ І «Документальні планові перевірки платників податків – юридичних осіб». 
  • Розділ ІІ «Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів». 

Завантажити їх можна тут >> (файл *.xls, 1 Mb)

Розділ ІІІ «Документальні перевірки платників податків – фізичних осіб» (станом на 22.12.2018 р.) (завантажити)  та Розділ ІV  «Документальні планові перевірки платників податків – юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати ПДФО, військового збору та ЄСВ» з урахуванням коригування (станом на 22.12.2018 р.) (завантажити) поки що залишено без змін.

Згідно з оновленими даними перших двох розділів, у 2019 році податківці планують провести 5008 податкових перевірок. Це на 62 перевірки більше, ніж у початковому варіанті плану-графіка на цей рік.

За даними онлайн-сервісу VKURSI, 86 юридичних осіб додано до плану; 25 юридичних осіб виключено з плану, а для 117 компаній дата перевірки перенесена.

Джерело: Дебет-Кредит

47 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки

Наша розсилка

Реклама

X