Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Увага!!! НБУ виключить обов’язок використання коштів ФОП тільки після сплати податків
Ініціативи законотворців

Увага!!! НБУ виключить обов’язок використання коштів ФОП тільки після сплати податків

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

За словами Смолія, НБУ має намір виключити зі свого коментаря заяву про те, що ФОП мають право перерахувати кошти зі своїх рахунків на рахунки, відкриті для власних потреб, лише після сплати податків. 

Національний банк уточнить свій коментар про порядок використання рахунків фізичних осіб – підприємців (ФОП), які набрали чинності з 3 січня 2020 року. Про це сказав голова НБУ Яків Смолій після презентації Стратегії розвитку фінансового сектора України до 2025 року, передає кореспондент РБК-Україна.

Як зазначив Смолій, НБУ має намір виключити зі свого коментаря заяву про те, що ФОП мають право перерахувати кошти зі своїх рахунків на рахунки, відкриті для власних потреб, лише після сплати податків.

“Я сподіваюся, що сьогодні вийде доповнення або уточнення до постанови НБУ, де ми призупинимо дію або наш коментар про те, що гроші з рахунків фізичних осіб – підприємців можуть бути перераховані на рахунки фізосіб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю”, – сказав він.

Від редакції: Як саме будуть внесені зміни до Інструкції, наразі не відомо. Про це зазначимо окремо

15 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки

Наша розсилка

Реклама

X