Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Увага! З 11 вересня 2018 року діятимуть виключно нові бюджетні рахунки для сплати податків!
Держоргани інформують

Увага! З 11 вересня 2018 року діятимуть виключно нові бюджетні рахунки для сплати податків!

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Залишився 1 день!!! Ми вже про введення нових рахунків для сплати податків та зборів. Однак, спочатку, повідомивши про введення нових реквізитів з 02 липня 2018 року, Держказначейство оприлюднило інформацію про перехідний період до 10.09.2018, в якому старі рахунки залишилися активними.

Державна фіскальна служба України звертає увагу, що граничний термін перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, протягом якого старі рахунки залишаються активними, закінчується 10.09.2018.

Таким чином, вже від завтра, тобто починаючи з 11.09.2018 кошти, які сплачуватимуться платниками податків на рахунки зі старими реквізитами не будуть зараховуватись до бюджетів, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

З метою упередження виникнення у платників податків податкового боргу та недопущення втрат бюджетів на час перехідного періоду, тобто до 11.09.2018, залишаються активними для зарахування податків, зборів та інших платежів бюджетні рахунки, відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві (зі старими реквізитами).

 Нагадуємо, що з 02.07.2018  змінились реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998).

У зв’язку з цим, платникам податків для забезпечення повноти та своєчасності розрахунків з бюджетами при заповнення розрахункових документів на сплату податків, зборів та платежів необхідно зазначати реквізити рахунків, відкритих з 02.07.2018  на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998).

Інформація про реквізити нових бюджетних рахунків розміщена на веб-порталі ДФС в рубриці «Бюджетні рахунки», на веб-сторінках Казначейства та Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

X