Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Увага! З 6 травня діє форма декларації для спецгрупи ЄП — 2%
Ініціативи законотворців

Увага! З 6 травня діє форма декларації для спецгрупи ЄП – 2%

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Мінфін своїм наказом від 26.04.2022 р. №124 затвердив форму щомісячної декларації для єдинників 3 групи зі ставкою 2%. Форма декларації діє з 6 травня. Вперше її слід подати за квітень до 20 травня

ДПСУ повідомляє, що форма податкової декларації платника єдиного податку третьої групи зі ставкою 2 відсотки доходу затверджена наказом Міністерства фінансів України від 26 квітня 2022 року № 124 «Про затвердження форми податкової декларації платника єдиного податку третьої групи на період дії воєнного, надзвичайного стану в Україні», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05 травня 2022 року за № 495/37831. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування. З 6 травня діє Наказ 124 через офіційне опублікування в «Офіційному віснику».

Звертаємо увагу, що платники єдиного податку третьої групи зі ставкою 2 відсотки доходу зобов’язані подати до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строки, встановлені для місячного податкового (звітного) періоду.

Граничний термін подання податкової декларації платника єдиного податку третьої групи з особливостями оподаткування за квітень припадає на 20 травня 2022 року.


Поділіться з друзями - підтримайте проект
X