Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » В Електронному кабінеті платника запроваджено новий сервіс для платників та фінансових установ
Держоргани інформують

В Електронному кабінеті платника запроваджено новий сервіс для платників та фінансових установ

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Print Friendly, PDF & Email

ДФС створено програмний інтерфейс (API) та клієнтське програмне забезпечення для використання у зовнішніх програмних продуктах банків та інших фінансових установ з метою відправки та приймання електронних повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків через Електронний кабінет (Програмний модуль).

Починаючи з 1 вересня 2017 року через взаємодію API «Електронного кабінету» та Програмного модуля забезпечується:

- завантаження файлів повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків у національній та іноземній валютах, про відкриття/закриття рахунків платників податків у цінних паперах, про відкриття/закриття кореспондентських рахунків в установах банків, які формуються програмним забезпеченням фінансових установ;

- накладення на файл повідомлення електронних цифрових підписів (ЕЦП) відповідальних посадових осіб фінансових установ у встановленому порядку. Використовується ЕПЦ будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів .

 

- відправлення та приймання файлів повідомлень контролюючими органами;

- отримання квитанції про результати обробки переданого файлу (квитанції про одержання файла повідомлень (перша квитанція), про прийняття до оброблення файла повідомлень (друга квитанція)).

Програмний модуль та Інструкція з його використання розміщенні на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Електронна звітність»/Програмний модуль для формування та направлення повідомлень про відкриття/закриття рахунків.

ДФСУ

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  ПФУ повідомлятиме ДФСУ і Держпраці про недобросовісних роботодавців

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

19 − десять =

Наша розсилка

Випадкова цитата

Ничто никогда не строится в срок и в пределах сметы

В Електронному кабінеті платника запроваджено новий сервіс для платників та фінансових установ

Час читання: 2 min
0

Поділитися з другом