Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » В Електронному кабінеті запроваджено новий сервіс – Реєстр ПН / РК, реєстрація яких припинена
Держоргани інформують

В Електронному кабінеті запроваджено новий сервіс – Реєстр ПН / РК, реєстрація яких припинена

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Державна фіскальна служба запровадила новий сервіс в Електронному кабінеті – окремий Реєстр податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена.

Реєстр розміщено у відкритій частині Електронного кабінету.

(https://cabinet.sfs.gov.ua/registers)

Пошук інформації в Реєстрі здійснюється за такими фільтрами: «Індивідуальний податковий номер», «Номер ПН/РК», «Дата складання ПН/РК».

У Реєстрі відображається інформація щодо податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена та по яким прийняті рішення відповідними комісіями, а також розпочато процедури адміністративного та судового оскарження.

Реєстр функціонує в тестовому режимі протягом місяця з дня набрання чинності Порядку.

У частині формування у відкритому доступі окремого Реєстру Електронний кабінет доопрацьовано відповідно до пункту 8 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року № 117 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних».

34 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X