Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » В Україні з 1 лютого впроваджують е-ТТН у тестовому доступі
Ініціативи законотворців

В Україні з 1 лютого впроваджують е-ТТН у тестовому доступі

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Мустафа Найєм зазначив, що за п’ять днів розпочнеться тестування електронних товарно-транспортних накладних. 

Ринок матиме півроку на те, щоб система запрацювала і бізнес міг відмовитись від паперових товарно-транспортних накладних на користь електронних документів.

Офіційно оголосили про це разом з колегами з Мінцифри та представників донорського проєкту TAPAS на зустрічі з представниками більше двадцяти бізнес-спільнот і майже півтисячі представників компаній.

Розуміємо, що 6 місяців в роботі минуть дуже швидко, тому готові допомогти і закликаємо не зволікати з впровадженням необхідних процедур у транспортних компаніях. 

Ми точно розуміємо, що е-ТТН зробить ринок вантажних перевезень прозорішим, менш корумпованим. Для бізнесу використання електронних накладних буде дешевшим за паперові. І загалом – це перший крок до впровадження міжнародних документів – e-CMR.

Впровадження е-ТТН обов’язково відбудеться, тому вже зараз ми закликаємо бізнес долучатись до тестування системи, щоб до 1 серпня бути точно готовими працювати з документами. Вже є провайдери електронного-документообігу, які пройшли тестування і можуть взаємодіяти з системою.


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки