Головна » Новини компаній » В Ужгороді відкриється найбільший сучасний ТРЦ в Закарпатській області
Новини компаній

В Ужгороді відкриється найбільший сучасний ТРЦ в Закарпатській області

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Наприкінці 2024 року в Ужгороді розпочне роботу чотирирівневий ТРЦ “Україна” з дитячим розважальним центром, кінотеатром, ресторанами та відомими магазинами.

Як повідомляє консалтингова компанія Retail & Development Advisor (RDA), яка виступає ексклюзивним брокером майбутнього об’єкта, загальна площа нового ТРЦ складе понад 

20 000 кв. м. Це зробить його найбільшим торговим об’єктом в регіоні та приведе до міста відомі міжнародні бренди.

“Наразі ми завершуємо архітектурну концепцію ТРЦ. Проте вже зараз можна однозначно сказати, що наповнення торгово-розважального центру буде найбільшим в Закарпатті. Багато національних та міжнародних мереж виявляють зацікавленість у відкритті тут своїх магазинів. Підвищений інтерес до об’єкта з боку торгових операторів цілком зрозумілий, адже це перший ТРЦ такого масштабу та класу в регіоні, аналогів якому в Закарпатті на сьогодні немає ані по архітектурі, ані по локації”, – коментує генеральний директор RDA Андрій Лотоцький.

Новий ТРЦ розташується на площі Кирила і Мефодія, що на проспекті Свободи, неподалік від історичного центру міста. Девелопер об’єкта розраховує, що вдале місце розташування на головному проспекті міста, близькість до центру та густонаселені житлові райони поблизу забезпечать торгово-розважальний центр стабільно високим трафіком. За попередніми розрахунками, показник відвідуваності ТРЦ сягатиме 20 000 покупців на день.

Компанія RDA вже розпочала процес наповнення об’єкта. Передбачається, що в ТРЦ “Україна” відкриється продуктовий супермаркет ALMA на 2000 кв. м, форматні магазини національних та міжнародних операторів, сучасний кінотеатр преміум класу, ресторани та зона фуд-корту. 

В рамках реалізації проєкту девелопер використовує сучасні технології будівництва та враховує всі актуальні норми ДБН, в тому числі щодо інклюзивності ТРЦ та облаштування безпечного і комфортного укриття для відвідувачів. Окрім того, забудовник планує облаштувати площу перед ТРЦ, яка стане справжньою прикрасою міста. Наразі вже готова більша частина каркаса майбутнього торгово-розважального центру, а будівельні роботи йдуть високими темпами. Відкриття ТРЦ “Україна” планується в IV кварталі наступного року.

Нагадаємо, цьогоріч RDA вже презентувала концепції 4-х нових ТРЦ, які будуватимуться в Україні найближчими роками. Окрім ТРЦ “Україна” в Ужгороді, невдовзі компанія планує представити ще кілька нових проєктів, в яких виступає ексклюзивним брокером та консультантом.

Довідка. Retail & Development Advisor — українська консалтингова компанія, що надає повний комплекс послуг у сфері торговельної, офісної та логістичної нерухомості. Заснована у 2013 році. Компанія пропонує послуги розробки концепцій ТРЦ, брокериджу в торговій, офісній та логістичній нерухомості, управління нерухомістю, аутсорсингу відділу розвитку/оренди ТЦ, аналітики ринку та ін. Має досвід успішної співпраці з міжнародними, вітчизняними операторами та провідними ТРЦ України.

 


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка