Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Вакцинація: обов’язкова та діти
Держоргани інформують

Вакцинація: обов’язкова та діти

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко назвав міфом думку про те, що лікарі нібито не поспішають вакцинуватися від коронавірусу. За його словами щеплення від COVID-19 принаймні однією дозою зробили близько 90% медичних працівників і 85% освітян.

За словами міністра, перелік професій, для яких щеплення від коронавірусу є обов’язковим, буде розширено. До переліку ймовірно внесуть професії працівників державних установ, організацій, підприємств критично важливих сфер для економіки, а також соціальних працівників і поштарів.

писки професій на обов’язкову вакцинацію не залишаться статичними – професії в ньому будуть постійно оновлюватися. Швидше за все – щотижня.
Про це заявив головний санлікар України Ігор Кузін.

«Ми будемо постійно переглядати такий список, тому що ми розуміємо, що багато об’єктів, зокрема критичної інфраструктури, повинні працювати навіть при червоній зоні. Зараз напрацьовується цей список» – розповів він.

При цьому на даному етапі зміни списку професій для обов’язкової вакцинації не планується – так, в нього не будуть додавати поліцейських і касирів супермаркетів, запевнив Кузін.

Нагадаємо, в Україні затвердили список професій, для яких вакцинація є обов’язковою. Наказ 7 жовтня офіційно оприлюднило МОЗ. Однак він набуде чинності не відразу.

 

Вакцинація: Діти

МОЗ України попередньо планує почати вакцинацію від коронавірусу дітей і вже займається необхідними документами. За словами начальника головного управління Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту прав споживачів у Києві Олега Рубана, пакет щодо імунізації неповнолітніх вже розроблений, але попереду інші етапи підготовки.

Станом на 17 жовтня, за словами Рубана, в Україні є документи про вакцинацію як повнолітніх, так і осіб від 14 років.
Але дату завершення усіх етапів робіт над документами, він не озвучив.

40 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X