Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Від понеділка Київ в червоній зоні – Поворозник М.Ю.
Держоргани інформують

Від понеділка Київ в червоній зоні – Поворозник М.Ю.

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

В прямому етері каналу Україна 24 заступник голови київради М. Поворозник повідомив про прийняття рішення Київської ТЕБ та НС про переведення столиці від 25 жовтня до червоної зони!

На ранок 22 жовтня маємо 44 летальних випадків від ковіду, та перевищення рівня 65% зайнятих ліжок із киснем по місту Києву.

Робота шкіл Києва

Від завтра, 23 жовтня в Київських школах починаються двотижневі канікули.

Надалі , через тиждень канікул, буде прийматись окремо рішення про поновлення навчання або в дистанційному режимі, або у звичайному. Рішення про це буде окремо та пізніше, за результатами введених обмежень.

Стосовно навчання молодших класів, 1-4 класи, вони також наразі на канікулах від 23 жовтня на 1 тиждень. А от по другому надалі прийматимуть рішення.

Робота дитячих садочків

На сьогодні дитячі садочки працюють в звичайному режимі. Але із входженням у червону зону, дитячі садочки будуть працювати лише за умови 100% вакцинації персоналу. Це буде стосуватись і шкіл.

Робота транспорту

Транспорт буде працювати в звичайному режимі, але скористатися ним зможуть ті, хто матиме спец-перепустки та сертифікати вакцинації, свіжі ПЛР-тести. Контроль в транспорті буде здійснюватись так само як і минулих локдаунів. В метро перевірятимуть вибірково перепустки та сертифікати вакцинації працівники метрополітену та контролери. 

Відповідальність за своє здоровя мають нести саме самі люди, котрі користуються переповненм транспортом,

-заявив заступник голови КМДА М, Поворозник.

Наразі потреби на розгортання додаткових місця-ліжок немає. Киснем лікарні столиці забезпечені.

В цій частині у нас все гаразд. У нас негаразд в частині не серйозного ставлення населення до вакцинації

перегляд відео

36 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X