Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Відтепер бюджет буде затверджуватись завчасно та прийматись не в останню мить
Ініціативи законотворців Держоргани інформують

Відтепер бюджет буде затверджуватись завчасно та прийматись не в останню мить

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Міністерство фінансів затвердило орієнтовний план заходів із забезпечення складання Бюджетної декларації на 2020–2022 роки та проекту Державного бюджету на 2020 рік.

Документ містить перелік процедур та заходів бюджетного процесу з орієнтовними термінами їх виконання, включаючи новації бюджетного процесу, які набули чинності після підписання Президентом України Закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (про правову основу для впровадження середньострокового бюджетного планування)».

Перехід на середньострокове бюджетне планування — це головна бюджетна реформа країни. Завдяки спільним зусиллям всього Уряду протягом останніх кількох років бюджети були вчасно розроблені, прийняті і виконані.

З орієнтовним планом заходів можна ознайомитись тут: завантажити документ

«Нову Бюджетну декларацію ми будемо подавати до 15 травня на розгляд Кабінету Міністрів і розраховуємо на її затвердження Парламентом до 15 липня, щоб мати на наступні три роки чіткі орієнтири політики та показники і вчасно – до 15 вересня – подати проект Державного бюджету», — сказала Міністр Оксана Маркарова.

МінФін


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Лист МінФіну від 28.03.17 р. № 35220-06-5/8303
Мітки

Наша розсилка

Події

липень, 2020

X