Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Виторг через РРО менше 12 тис.грн. – чекайте на перевірку!
Держоргани інформують Консультації

Виторг через РРО менше 12 тис.грн. – чекайте на перевірку!

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

З метою дієвого контролю за суб’єктами господарювання, які здійснюють готівкові розрахунки через зареєстровані РРО, фахівці податкової служби за допомогою Системи зберігання і збору даних реєстраторів розрахункових операцій (СЗЗД РРО) проводять аналіз виторгів, діяльності підприємців і підприємств, що звітують про мінімальні виторги, а також причини ненадходження інформації від РРО.

Передусім, для проведення перевірок відбираються господарські об’єкти, на яких застосовуються РРО з середньомісячним виторгом менше 12 тисяч гривень, що свідчить про незначний обсяг продажу, проведений через РРО, приховування реального обсягу розрахункових операцій та, відповідно, зниження рівня сплати податків.

Так, кожен господарський об’єкт потребує на місяць таких мінімальних витрат:

  •  заробітна плата одного працівника (мінімальна зарплата у 2020 році) – 4,7 тисячі гривень;
  •  утримання об’єкту торгівлі (послуг): оренда, комунальні платежі, земельний податок тощо – не менше 1 тисячі гривень;
  •  обслуговування касової та іншої техніки – 200-500 гривень;
  •  ліцензії та дозвільні документи – 700-2500 гривень тощо.

З метою уникнення правопорушень та забезпечення наповнення бюджетів усіх рівнів податківці закликають суб’єктів господарювання дотримуватися вимог законодавства, зокрема, Закону України від “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”.

ДПІ

16 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X