Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » ВРУ схвалила Законопроєкт на виділення фіндомопоги бізнесу на період карантину
Ініціативи законотворців Держоргани інформують

ВРУ схвалила Законопроєкт на виділення фіндомопоги бізнесу на період карантину

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Вчора до порядку денного ВРУ внесено було Законопроєкт 6297 та проголосовано – рішення прийнято!

Отже, що нам обіцяють депутати:

Законопроєктом передбачається внести зміни до додатків № 1 та № 3 до Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” щодо надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

А саме: збільшення видатків загального фонду державного бюджету за новою бюджетною програмою Міністерства економіки України ” Надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2″ на 3 млрд. гривень для здійснення соціальної підтримки застрахованих осіб у зв’язку із запровадженням на території окремих регіонів обмежувальних протиепідемічних заходів, що призвели до тимчасового зупинення діяльності суб’єктів господарювання, а також стимулювання суб’єктів господарювання та найманих працівників до вакцинації.

Вчора на Брифінгу   Д.Шмигаль пояснив таку ініціативу таким чином:

” … система ваучерів та сертифікатів, коли вакцинованим людям держава буде через додаток Дія, видавати по 1000 грн., які можна буде цільово використати на постраждалі галузі. Це креативні індустрії: кіно, театри, музеї… Тобто, це ті індустрії, які страждали від Ковід. Абсолютна програма підтримки і людей і креативного бізнесу, котрий страждав протягом цих півтора роки пандемії. Ми розраховуємо. що ця програма буде діяти і цього року і в першій половині наступного року. І всі, хто вакцинувався, зможуть дуже зручно та оперативно, через додаток Дія, нею скористуватися.”

 

 

28 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X