Головна » На правах реклами » XAG V40 – перший дрон в світі з двома роторами
На правах реклами

XAG V40 – перший дрон в світі з двома роторами

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Двороторний дрон XAG моделі XAG V40

Флагманський виробник агрокоптерів XAG представив нову удосконалену модель XAG V40. Він є найпершим коптером з такою унікальною конфігурацією, що надає багато нових можливостей для покращення виконання робіт.

У новій моделі дрона обприскувача XAG були задіяні такі технології, які раніше використовувались для створення військових американських Vtol апаратів Osprey. Завдяки такому рішенню, нові дрони мають широкий спектр функції, що допоможуть аграріям вести господарство. Українці є одними з перших, хто може випробувати нову модель обприскувача та створити передзамовлення на сайті AirFarming.

Нова модель дрону має нову систему для інтелектуального управління роботою SUPERX4, що забезпечує безпечний та автономний політ. За допомогою радару XAG V40 може обходити перешкод, що гарантує зручне керування дроном. Агродрон має радіолокатор, динамічний радар та наземні радіолокаційні модулі, що дозволяють йому проводити доскональний аналіз місцевості для будування свого подальшого маршруту. Дрон чотирьохвимірно сприймає всі перешкоди, що дає можливість ще більш убезпечити керування приладом.

У XAG V40 поєднаний штучний інтелект, продуктивна трансмісія та гнучкі системи задач, що дозволяє швидко змінювати завдання, які виконує дрон. Наприклад, після картування одразу ж можна внести добрива чи пестициди, або розкидати насіння. Агродрон оснащений модулем RTK, а також може бути доповненим 5G-модулем.

Дальність дії оприскувача була збільшена до 40 метрів, а загальна продуктивність становить 10 л/хв., що в рази підвищує ефективність при обробці полів.

Високоточне картографування та обстеження ділянки можна здійснити нажаттям всього одної кнопки. Інноваційними є надзвичайно швидка зйомка та картографування місцевості, а також зшивання та аналіз зображень у високій якості. Дрон може визначати точні межі земель та аналізувати тенденції зростання вражаю на окремих точках. Ці засоби перевищують ефективність звичайної ручної праці більш ніж у 80 разів.

Нова конфігурація з двома роторами

Нова конфігурація з двома роторами моделі XAG V40 забезпечує широку смугу внесення ЗЗР до 10 м., а також має набагато більший запас міцності, якщо порівнювати її іншими конфігураціями дронів. Притискна сила та розташування роторів модульної конструкції коптера також діють в декілька разів продуктивніше в порівнянні з традиційними методами, адже це дає можливість покривати рослину препаратом повністю та регулювати обсяг краплі від 60 до 400 мкм.

Завдяки першій в цій сфері спіральній конструкції та конструкції подвійного відцентрованого висівного диску виникає можливість значно збільшити ширину розкидання та реалізовувати його більш рівномірно. Це також дало звести пошкодження самих рослин до мінімуму. 25 літровий розкидач може розкидати 2,4 тонни добрив або 1,6 тонни насіння рису за годину.

Система фіксації пропелерів на двигуні була удосконалена, що тепер робить неможливим атозатягування пропелерів та пошкодження кріплень.

Розміри апарата зменшені майже втричі завдяки складній конструкції, що значно облегшує його транспортування. Він є повністю модульним, що є перевагою при заміні деталей або модернізації коптера. Каркас дрону виготовляється зі сплаву алюмінію, що також робить його легшим в транспортуванні та стійким до різноманітних пошкоджень.

Дрон моделі XAG V40 має ступінь захисту IP67, саме тому він може працювати навіть при жорстких обставинах. Коптер може знаходитись під водою на глибині 1,5 м близько 30 хв., тому ніякі бризки чи попадання дощу не зможуть пошкодити прилад.

63 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки

Наша розсилка

Реклама

X