Головна » Реклама » Як БК Vbet буде брати участь у боротьбі з договірними матчами
Реклама

Як БК Vbet буде брати участь у боротьбі з договірними матчами

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Договірні матчі в українському спорті, на жаль, існують. Це не міф, а вже доведена реальність, через яку дійсно страждають як бетери, так і букмекерські контори. Спорт виявляється нечесним, гравці укладають парі на ставках та не здогадуються, що все вже заздалегідь вирішено. Також не знають цього і букмекери, тому зазнають серйозних збитків, виплачуючи винагороди організаторам «договірняків». У вересні цього року відомий український клуб Вбет онлайн приєднався до Національної платформи чесності спорту, щоб зробити спортивні змагання справедливими. Компанія планує залучати найкращі світові технологічні рішення, що допоможуть виявляти договірні матчі.

Методи протидії змові

Боротися з такими явищами, як договірні матчі, складно. Довести зумовлений характер змагання практично неможливо. Але його можна виявити й, відповідно, скоротити свої збитки. В першу чергу, щоб боротися з цим явищем, букмекер ставить на чолі два принципи. Це — виявлення та оповіщення. За їхньою допомогою ведеться реальна боротьба з синдикатами, що організовують договірні матчі.

Ознаки договірного матчу

Букмекерські контори, зокрема й Vbet, активно борються з договірними матчами. Технологія виявлення давно відпрацьована та не є секретом. У кожного нечесного змагання є ознаки, що прямо вказують на те, що результат зумовлений:

  1. Аномальний обсяг ставок на результат.
  2. Багато ставок з нещодавно зареєстрованих акаунтів.
  3. Ставки на популярні у даггерів результати.
  4. Дивні рухи лінії по всьому світу.
  5. Ставки від родичів учасників матчу.

Якщо лінія раптом різко руйнується без об’єктивних причин, це привід задуматися. Причиною падіння коефіцієнтів може стати тільки серйозний грошовий потік, котрий йде на результат матчу.

Чим займається Національна платформа чесності спорту

В основі роботи цієї організації полягають принципи «Fair Play», якими передбачаються:

  • рівні права на перемогу всіх учасників змагань;
  • взаємна повага спортсменів, глядачів та суддів;
  • повна заборона допінгу тощо.

Концепція платформи була розроблена Міністерством молоді та спорту України. Втілювати її у життя та брати активну участь у проєктах кампанії будуть також учасники ринку азартних ігор. Так, ідея була підтримана групою VBET Ukraine. Наразі підписано Меморандум щодо обміну інформацією та співпрацю між Вадимом Гутцайтом (міністр молоді та спорту та президент Національного олімпійського комітету України) і директором ТОВ «ВБет Україна» Олександром Блохіним.

Які заходи плануються?

Для букмекера важливо будувати прозорі та відповідальні відносини з усіма групами стейкхолдерів: від клієнтів до органів державної влади. Сторони домовилися обмінюватися інформацією, протидіяти договірним матчам, розробляти й впроваджувати принципи «Fair Play» відповідно до міжнародної практики.

Фахівці взаємодіятимуть, щоб своєчасно реагувати на спроби маніпулювання і протидіяти нечесній грі в спорті. VBET Ukraine, як частина глобальної групи VBET, зможе залучати передові технології для виявлення договірних матчів і передавати цю інформацію команді Національної платформи.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка