Головна » Бухгалтеру » Консультації » Як державні органи працюють під час карантину?
Держоргани інформують Консультації

Як державні органи працюють під час карантину?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Різні установи працюють по-різному – змінюють порядок роботи, надають лише обмежений перелік послуг та вживають додаткові заходи, щоб убезпечити відвідувачів та працівників.

Зберігайте пост на сторінку, щоб пам’ятати, як працюють надавачі послуг зараз.

⚫️ Державна міграційна служба визначила перелік підрозділів, які працюють під час карантину: детальніше тут. Особисто можна оформити паспорт громадянина України у разі втрати, викрадення паспорту чи нагальної необхідності для отримання публічних послуг. Також ДМС продовжує вклеювати фотокартки до паспортів при досягненні 25- чи 45-ти років і оформляє закордонні паспорти у разі потреби у лікуванні чи смерті родича. Іноземці та особи без громадянства також можуть отримати посвідки на тимчасове і постійне проживання, якщо це необхідно для отримання послуг.

⚫️ Прийом громадян у ДРАЦС здійснюється виключно з питань державної реєстрації народження, смерті та видачі архівних документів, необхідних для підтвердження при захороненні. Реєстрація шлюбу відбувається лише на підставі заяв, поданих до 13 березня. Громадяни можуть надавати консультацію та подавати документи онлайн за допомогою порталу:  “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану”

⚫️ Сервісні центри МВС продовжують надавати невідкладні послуги, здебільшого дистанційно. Серед них реєстрація транспорту для стратегічних підприємств, відновлення посвідчення водія у разі втрати чи викрадення, перша державна реєстрація нових легкових транспортних засобів. Громадяни можуть надсилати пакет документів на пошту черговим сервісних центрів. Дізнатися про повний перелік послуг та контакти чергових можна в Головному сервісному центрі 

⚫️ Більшість ЦНАП також продовжують свою роботу, надаючи невідкладні послуги. Але перед візитом радимо спочатку зателефонувати та уточнити, як працює конкретний ЦНАП.

Мінцифра

23 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X