Головна » Бухгалтеру » Консультації » Як отримати «електронний підпис» підприємцю?
Консультації

Як отримати «електронний підпис» підприємцю?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Платникам слід знати, приватному підприємцю отримати особистий електронний ключ можна лише особисто та безкоштовно у податковій (АЦСК ІДД ДПС). Відтак, платники можуть звернутись  у підрозділ Кваліфікованого надавача ЕДП Інформаційно-довідкового департаменту ДПС при Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області.

Однак, слід врахувати наразі в карантинних умовах пункт працює за попереднім записом. 

Також, йдучи за ключем платникам необхідно врахувати, що при собі необхідно мати певний перелік документів. Зокрема:

1. Заповнена та підписана Реєстраційна картка (для фізичної особи/фізичної особи – підприємця) встановленого зразка, у двох примірниках;

2. Копія паспорта (копії 1-2 сторінок, сторінки з відміткою про реєстрацію місця проживання, а також 3-6 сторінки за наявності відміток). Якщо у вас паспорт у формі картки (ID-картка), необхідно зробити копії лицьового та зворотного боку, копію паперового витягу з Єдиного державного демографічного реєстру про адресу реєстрації місця проживання або копію Довідки про реєстрацію місця проживання фізичної особи).

3. Копія посвідки на постійне (тимчасове) місце проживання, засвідчена підписом власника, або паспорт громадянина іншої країни із нотаріально засвідченим перекладом на українську мову (для іноземних громадян);

4. Копія картки платника податків, засвідчена підписом власника. За наявності у паспорті громадянина України реєстраційного номера облікової картки платника податків, замість копії картки платника податків, може бути подана копія сторінки паспорта громадянина України з відповідною відміткою, засвідчена підписом власника.

Детальніше про перелік документів для фізосіб можна тут

Зверніть увагу, що кожен особистий ключ користувача має бути записаний на окремий носій інформації – наприклад флешку або токен.

Також ключі ЕЦП ви зможете оформити на сайті ПриватБанку, Приват 24 Бізнес, у розділі Налаштування. Тут присутня можливість формування ЕЦП, але за умови, якщо ви маєте окремий відкрити рахунок на ФОП.

35 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X