Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Як отримати довідку про підтвердження трудового стажу на підприємстві, в установі, організації?
Держоргани інформують

Як отримати довідку про підтвердження трудового стажу на підприємстві, в установі, організації?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Відповідь на це запитання можемо знайти в роз’ясненні Державної архівної служби України (далі — ДАС) від 27.07.2023.

Документи з кадрових питань (особового складу): накази з особового складу, особові рахунки, відомості нарахування заробітної плати тощо – зберігаються в архівних підрозділах юридичних осіб 75 років і не підлягають передачі до державних архівів. У разі припинення діяльності юридичної особи, документи з кадрових питань (особового складу) передаються правонаступнику або в архів організації вищого рівня відповідної галузі чи до трудового архіву за місцем реєстрації юридичної особи.

Для отримання довідки у заяві необхідно вказати прізвище, ім’я, по батькові, місце фактичного проживання, за наявності, адрес електронної пошти та контактний номер телефону, назву підприємства/установи/організації, її місцезнаходження (село, місто, область), роки роботи, назву займаної посади, та, за можливості, вказати стан діяльності підприємства (ліквідоване/не ліквідоване).


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки

Наша розсилка