Головна » Бухгалтеру » Консультації » Як провести звірку даних, якщо фізична особа має об’єкти нерухомості в різних населених пунктах?
Консультації

Як провести звірку даних, якщо фізична особа має об’єкти нерухомості в різних населених пунктах?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

У разі якщо фізична особа – власник декількох об’єктів житлової або нежитлової нерухомості, розміщених в різних населених пунктах, має право звернутися з письмовою заявою до податкового органу за своєю податковою адресою для проведення звірки даних. Зазначена норма передбачена п.п. 266.7.3 ст. 266 Податкового кодексу України.

Одночасно нагадаємо, що платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, мають право звернутися з письмовою заявою до податкового органу за своєю податковою адресою для проведення звірки даних щодо:

  1. об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;
  2. розміру загальної площі об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;
  3. права на користування пільгою із сплати податку;
  4. розміру ставки податку;
  5. нарахованої суми податку.

Платникам слід знати, у разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема, документів на право власності, контролюючий орган за податковою адресою платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).

 

ДПС


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Заповнення звіту ЄСВ Додадок Д5 ФОП за себе

Наша розсилка

Події

червень, 2021

X