Головна » На правах реклами » Як спрей «Бепантен» допомагає у лікуванні пошкоджень шкіри
На правах реклами

Як спрей «Бепантен» допомагає у лікуванні пошкоджень шкіри

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Подряпини, рани, опіки, порізи — розповсюджене явище в процесі життєдіяльності людини в будь-якому віці. Запобігти виникненню подразнення та прискорити заживлення різноманітних пошкоджень шкіри допоможе «Бепантен». Засіб у вигляді спрею зручний у використанні та має високу ефективність, переглянути усі форми випуску можна на сайті https://anc.ua/ru/product/bepanten.

Які компоненти забезпечують дієвість спрею «Бепантен»

Основна задача препарату — відновлення та живлення сухої подразненої шкіри. Під час розпилювання спрею на уражені ділянки потрапляє безбарвна рідина зі слабким запахом, яка знімає запалення та заспокоює, сприяє нормалізації обміну речовин на клітинному рівні.

У складі «Бепантену» є два активні компоненти. «Хлоргексидин» володіє антисептичними властивостями, забезпечує знезараження відкритих ран та перешкоджає поширенню інфекцій, які негативно вливають на процеси загоєння. Порівнюючи з іншими антисептиками, речовина не викликає подразнень та дискомфорту у вигляді больових відчуттів. Декспантенол здатен проникати в глибокі шари шкіри, з наступним перетворенням на пантотенову кислоту. Вона активізує регенерацію шкірних покровів, сприяє пришвидшеному відновленню пошкоджень. Завдяки комбінації компонентів спрей має бактерицидну дію на грампозитивні бактерій. Окрім опіків та подряпин засіб можна використовувати при пролежнях.

Переваги застосування «Бепантену» у вигляді спрею

Безпечність та дієвість препарату допускає його застосування не лише для дорослих, а й для дітей віком від 1 року. Достатньо наносити засіб 1-3 рази на добу на попередньо очищену шкіру до повного загоєння пошкоджених ділянок. Приємний охолоджувальний ефект, який відчувається після нанесення, здатний усувати дискомфорт від подряпин чи опіків. Серед переваг спрею варто зазначити:

  1. знезараження ран та регенерація шкірних покривів;
  2. зміцнення волокон колагену під час загоєння тканин;
  3. можливість застосування під час лікування тріщин у жінок, які годують груддю;
  4. розпилення безпосередньо на пошкоджені ділянки без необхідності торкатись ран руками;
  5. заспокоєння шкіри в місцях подразнення;
  6. відсутність печіння та пощипування.

Компактні розміри флакона зі спреєм — ще один відчутний плюс засобу. Адже його зручно носити з собою в сумочці, він легко поміщається в невелику аптечку та навіть в кишеню, оберіть потрібний варіант на сайті https://anc.ua/ru. Це дозволяє завжди мати під рукою препарат, який допоможе обробити подряпини та рани, прискорити відновлення пошкоджених тканин та запобігти сухості шкіри. «Бепантен» спрей стане надійним помічником під час виконання фізичної роботи, на прогулянці, в подорожі як допоміжний засіб догляду за дітьми.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка