Головна » Бухгалтеру » Консультації » Як виправити помилки, допущені при заповненні уточнюючого розрахунку з ПДВ?
Консультації

Як виправити помилки, допущені при заповненні уточнюючого розрахунку з ПДВ?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

У разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст. 102  ПКУ платник податків самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених ст. 50 ПКУ), він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.

Відповідна норма передбачена п. 50.1 ст. 50 ПКУ та п. 2 розд. І Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 28 січня 2016 року № 21.

Виправлення помилок, що допущені при заповненні уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань з податку на додану вартість, здійснюється виключно шляхом подання нового уточнюючого розрахунку з урахуванням показників попереднього уточнюючого розрахунку.

 

ДПС


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

жовтень, 2021

X