Головна » Uncategorized » Як виправити помилку у розділі І «Загальні показники підприємницької діяльності» Податкової декларації платника ЄП – ФОП
Консультації

Як виправити помилку у розділі І «Загальні показники підприємницької діяльності» Податкової декларації платника ЄП – ФОП

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Податкова декларація платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця (далі – Декларація) за оновленою формою, у редакції Наказу № 752, подається за податкові звітні періоди 2021 року (п. 2 Наказу № 752).

 Самостійне виправлення помилок у розділі 1 «Загальні показники підприємницької діяльності» платники єдиного податку першої – третьої груп можуть здійснити шляхом подання за звітний період нової декларації з позначкою «Звітна нова» до закінчення граничного строку подання декларації за такий самий звітний період або подає у наступних податкових періодах уточнюючу декларацію відповідно до ст. 50 розділу. ІІ ПКУ.

  Отже, фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку першої – третьої груп, у разі самостійного виправлення інформації, відображеної у розділі 1 «Загальні показники підприємницької діяльності» Декларації за попередній звітний (податковий) рік, можуть подати до закінчення граничного строку подання декларації за такий самий звітний період Декларацію з позначкою «Звітна нова» та після закінчення граничного строку подання декларації «Уточнюючу». При цьому у решті розділів Декларації відображаються показники що були зазначені у Декларації, яка уточняється.

 Обмежень щодо кількості поданих уточнюючих Декларацій ПКУ не встановлено.

Кожна подана уточнююча Декларація уточнює показники попередньо поданих Декларацій. При цьому уточнююча Декларація за оновленою формою, у редакції Наказу № 752, подається починаючи з 01 квітня 2021 року.

 

ЗІР 107.01.07


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Випадки, коли єдинник зобов’язаний перейти на сплату інших податків і зборів

Наша розсилка

Події

серпень, 2021

X