Головна » Бухгалтеру » Консультації » Як внести зміни щодо даних ПРРО (крім перереєстрації)?
Консультації

Як внести зміни щодо даних ПРРО (крім перереєстрації)?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Заява про внесення змін у дані про програмний РРО подається у разі змін даних, що вказуються у заяві про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за

ф. № 1-ПРРО (далі – Заява за ф. № 1-ПРРО) (ідентифікатор форми J/F 1316603), що не потребують перереєстрації (зміни назви програмного РРО тощо).      

Відповідна норма передбачена пунктом 9 розділу ІІ Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23 червня 2020 року № 317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547» (далі – Порядок).

Для внесення змін у дані про програмний РРО (крім перереєстрації) подається Заява за ф. № 1-ПРРО з позначкою «Зміни (крім перереєстрації)» у рядку 1 розділу 1 «Дія».

Пунктом 10 розділу II Порядку передбачено, що внесення змін у дані про програмний РРО здійснюється у порядку та строки, встановлені для реєстрації.

Заява за ф. № 1-ПРРО з позначкою «Зміни (крім перереєстрації)» подається суб’єктом господарювання за умови направлення останнього фіскального звітного чека та закриття останньої зміни на такому програмному РРО згідно з розділом V Порядку.

 

ДПС

45 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X