Головна » На правах реклами » Як вибрати шампунь проти випадіння волосся?
На правах реклами

Як вибрати шампунь проти випадіння волосся?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Проблема випадіння волосся є доволі поширеною, особливо серед жінок. Для її вирішення варто максимально відповідально ставитися до вибору доглядових засобів. Шампунь — той продукт, який ми використовуємо щодня. Проте необхідно знати декілька порад, які допоможуть підібрати ідеальний шампунь проти випадіння волосся в магазині Yves Rocher.

Як тип шкіри голови впливає на вибір?

Важливим є визначення типу шкіри голови, адже без цього шампунь не принесе користі. Є всього три варіанти: жирний, сухий та комбінований. Якщо волосся жирніє на перший день після миття голови, то шкіра жирна. Доволі часто трапляються таке, що волосся залишається чистим, або радше сухим, навіть через тиждень після миття. Також у деяких людей є комбінований тип. Для нього характерне забруднення голови через 2-3 дні.

Надзвичайно важливо враховувати стан волосся. В деяких людей воно може бути пошкодженим. Саме через це варто шукати шампунь, який буде відновлювати його по всій довжині. Доволі ефективними є ті засоби, що містять у своєму складі олії різних рослин.

Для більш точної процедури підбору шампуню потрібно звернутися до спеціаліста-дерматолога. Саме він здатен максимально правильно визначити тип шкіри голови та порекомендувати ідеальний шампунь. Часто випадіння волосся спричинене різними захворюваннями. В цьому випадку також допоможе звернення до медика. 

Склад засобу

Інгредієнти є дуже важливими. Саме на них варто звертати увагу під час купівлі нового продукту. Спеціалісти виокремили список тих компонентів, які є пріоритетними:

  • біотин;
  • арганова олія;
  • алое вера;
  • кокосова олія;
  • касторова олія;
  • амла.

Всі ці інгредієнти є натуральними. Вони комплексно діють на корінь волосся й на саму довжину, відновлюючи її. Проте на деякі компоненти в людини може бути алергія. В такому випадку варто провести невеликий тест: нанесіть краплю шампуню на руку й зачекайте декілька хвилин. Якщо на місці речовини з’явиться почервоніння або свербіж, то цей продукт не підходить для використання.

Також існують ті речовини у складі, яких варто уникати: триклозан, кокамідопропілбетаїн, феноксіетанол, бегентрімоніум хлорид. Компоненти є шкідливими для шкіри голови, що провокує більш інтенсивне випадіння. Поєднання правильного шампуню та вітамінів здатне зменшити втрату волосся.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка