Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Як записатись до листа очікування вакцинації в Дії.
Це цікаво

Як записатись до листа очікування вакцинації в Дії.

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Спеціальний випуск: запис до листа очікування вакцинації від COVID-19. Мстислав Банік розповів усе про послугу на порталі та в застосунку Дія. Ви можете скористатися нею з 1 березня, це займає усього 3 хвилини і як завжди — без черг та паперів.

Запис до листа очікування вакцинації, допоможе правильно розподілити вакцину між регіонами, уникнути черг та зайвого контакту з людьми.

Записатись до листа очікування на порталі Дія

Як отримати послугу

1. Зареєструйтеся чи авторизуйтеся (якщо вже зареєстровані) у кабінеті громадянина на diia.gov.ua.

2. У розділі послуги виберіть «Запис до листа очікування вакцинації від COVID-19».

3. Вкажіть, чим ви займаєтесь, та виберіть місто, у якому будете вакцинуватися.

Зверніть увагу: працівникам закладів охорони здоров’я, освіти, соціальної сфери, інтернатів, будинків для людей похилого віку та інших спеціалізованих закладів, військовослужбовцям та працівникам структур державної безпеки не потрібно записуватись. Роботодавець самостійно внесе вас до списків та повідомить про дату щеплення. Пам’ятайте, що запис до листа очікування не є записом до лікаря.

4. Після підтвердження запису стежте за сповіщеннями в Дії. Ми повідомимо вас, коли відкриється запис на щеплення. Пам’ятайте, що попередній запис до листа очікування не є записом до лікаря.

Вас буде внесено до листа очікування вакцинації від COVID-19. Ми повідомимо вас, коли відкриється запис на щеплення

Далі очікуйте повідомлення про запис на щеплення та доступну вакцину.

Записатись до листа очікування може кожен.

Зверніть увагу: працівникам закладів охорони здоров’я, освіти, соціальної сфери, інтернатів, будинків для людей похилого віку та інших спеціалізованих закладів, військовослужбовцям та працівникам структур державної безпеки не потрібно записуватись. 

Роботодавець самостійно внесе вас до списків та повідомить про дату щеплення. Пам’ятайте, що запис до листа очікування не є записом до лікаря.

Вакцинація добровільна, лише ви приймаєте рішення про щеплення. 

Це важливий крок для вашого здоров’я та здоров’я ваших близьких. Пам’ятайте про свідомий вибір і небезпеку коронавірусної інфекції.

Міністерство охорони здоров’я України спільно з партнерами запустили інформаційний портал, який є офіційним джерелом інформації щодо вакцинації від COVID-19. 

Також ви можете звернутись у цілодобовий національний контакт-центр з питань COVID-19 за номером: 0 800 60 20 19. 

Вакцинація безкоштовна. 

Україна отримуватиме вакцини двома шляхами: через міжнародний механізм COVAXAMC та прямі закупівлі в компаній-виробників коштом державного бюджету.

Є два способи процесу вакцинації: 

1. За допомогою 572 мобільних бригад з імунізації, які виїжджатимуть до медиків, працівників соціальної сфери, освітян, військовослужбовців, а також туди, де обмежений доступ до закладів охорони здоров’я.

 2. На базі 4250 пунктів щеплень, де проводитиметься вакцинація людей за попереднім записом.

Громадяни України, які перебувають на тимчасово окупованих територіях, матимуть доступ до вакцин у пунктах щеплень на територіях, підконтрольних Уряду України.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

X