Головна » Бухгалтеру » Консультації » Як заповнюється реквізит «номер додатка до Розрахунку» рядка 2 додатку 4ДФ до Розрахунку?
Консультації

Як заповнюється реквізит «номер додатка до Розрахунку» рядка 2 додатку 4ДФ до Розрахунку?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 15.12.2020 № 773) затверджені форма Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Розрахунок) та Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску.

     Згідно з п. 1 розд. ІІІ Порядку заголовна частина Розрахунку містить, зокрема, інформацію про додатки, що є невід’ємною частиною Розрахунку.

     У рядку 06 Розрахунку зазначається інформація про додатки (навпроти кожного виду додатка проставляється кількість додатків та кількість аркушів додатків, що є складовими Розрахунку).

     Навпроти додатків, які не подаються проставляється відмітка:

  • на паперових носіях – прочерки;
  • в електронній формі – поле залишається незаповненим.

     Підпунктом 1 п. 4 розд. IV до Порядку визначені реквізити додатка 4ДФ «Відомості про суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку на доходи фізичних осіб та військового збору» (далі –додаток 4ДФ) до Розрахунку, де, зокрема, у рядку 2 навпроти напису «Звітний (податковий) період» відображаються:

  1.  рік та порядковий номер звітного кварталу арабськими цифрами від 1 до 4;
  2.  номер місяця у кварталі арабськими цифрами від 1 до 3;
  3.  номер Розрахунку, до якого додається додаток 4ДФ (відповідає номеру, вказаному у заголовній частині Розрахунку);
  4. номер додатка такого виду в Розрахунку.

     Таким чином, у реквізиті «номер додатка до Розрахунку» рядка 2 додатку 4ДФ до Розрахунку проставляється порядковий номер цього додатку із загального числа додатків 4ДФ сформованих до Розрахунку.

Читати по темі:  Яку звітність страхувальники мають подавати до Фонду соціального страхування України?

 

ЗІР 102.25


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

серпень, 2021

X