Головна » Бухгалтеру » Софт » Як здійснити вхід до Е-кабінету із застосуванням ключа з «Хмарного сховища»?
Софт

Як здійснити вхід до Е-кабінету із застосуванням ключа з «Хмарного сховища»?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Захищений носій особистого ключа – засіб кваліфікованого електронного підпису чи печатки, що призначений для зберігання особистого ключа та має вбудовані апаратно-програмні засоби, що забезпечують захист записаних на ньому даних від несанкціонованого доступу.

ДПС у Луганській області розповідає, що такий захищений носій може зберігатися у вигляді електронного носія або може бути реалізований у вигляді «Хмарного сховища».

Сервіс «Хмарне сховище» надає можливість зберігати особисті ключі користувачів у засобі кваліфікованого електронного підпису чи печатки (захищеному колективному сховищі особистих ключів підписувачів, доступного онлайн).

Особистий ключ зберігається у «Хмарному сховищі» кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг (далі – Надавач) всередині захищеного апаратно-програмного пристрою. Кожен особистий ключ захищений паролем, доступ до якого є тільки у власника та використання його можливе лише після успішної аутентифікації (ідентифікації особи) Надавачем.

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за посиланням, а також через вебпортал Державної податкової служби України.

Для здійснення входу до приватної частини Електронного кабінету із застосуванням особистого ключа з хмарного сховища користувачу необхідно:

  • у вікні «Вхід до особистого кабінету» обрати вкладку «Хмарне сховище»;
  • з випадаючого списку в полі «Провайдер» обрати відповідного Надавача, в якого було отримано особистий ключ з «Хмарного сховища»;
  • заповнити поле «Ідентифікатор користувача» (за необхідності);
  • натиснути кнопку «Отримати посилання», перейти за посиланням (або сканувати Qr-Код) та підтвердити авторизацію на ресурсі Надавача.

Після чого системою буде автоматично здійснено вхід до приватної частини Електронного кабінету.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка