Головна » На правах реклами » Які комп’ютерні ігри полюбляють українці
На правах реклами

Які комп’ютерні ігри полюбляють українці

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Гіганти гемблінг-індустрії Microsoft і Sony не перестають дивувати користувачів своїми новими розробками. Кожного року ці бренди випускають чимало релізів, які одразу завойовують прихильність геймерів. В які комп’ютерні ігри українці найчастіше грали у 2022 році – читайте далі.

Чим корисні комп’ютерні ігри?

Більше 60% українців у віці від 30 до 35 років грають в комп’ютерні ігри заради розваги. Такі дані оприлюднила аудиторська компанія Nielsen, яка дослідила український ринок відеоігор. Крім мережевих іграшок, українські користувачі залюбки запускають ігрові автомати на гемблінг-майданчиках. Вибрати кращий ігровий клуб їм допомагає рейтинг онлайн казино. Також заради розваги юзери грають в лотереї, роблять ставки на спортивні події тощо.

Повертаючись до комп’ютерних ігор варто зазначити, що на відміну від інших видів віртуальних розваг, вони приносять гравцю не лише задоволення, але й користь. Ось в чому це проявляється:

  • допомагають відволіктись від щоденних клопотів та розважитись;
  • рольові сюжетні ігри ставлять гравця перед вибором, отже – змушують його критично мислити та аналізувати;
  • історичні стратегії змальовують історичні події краще за підручники, тому вони виконують ще й освітню функцію;
  • сучасні симулятори дозволяють вивчити будову та особливості автомобілів, вантажівок, літаків і навіть морських суден краще, ніж будь-які теоретичні уроки.

Крім цього. за допомогою гри інформація засвоюється в рази краще, адже, гравець не просто слухає сухі дані чи читає їх самостійно з книжки, а взаємодіє з тими чи іншими персонажами та приймає активну участь у подіях. Тобто, замість нудної пасивної участі він активно проживає кожну сюжетну лінію.

Згідно дослідження того ж таки Nielsen, найулюбленішими відеоіграми серед українців є: World of Tanks, Minecraft, FIFA 20/FIFA21, CS:GO, GTA 5. Проте, самі користувачі доводять, що вони залюбки грають й в інші ігри.

Які ігри стали популярними серед українців у 2022 році?

  1. The Witcher 3: Wild Hunt. Хоча Відьмак не є новою грою, українці полюбили його саме цьогоріч. Свою популярність симулятор отримав завдяки відкритому світу, який дарує гравцям безмежні можливості. 
  2. Control. Неймовірна захоплююча супергеройська фентезі, яка не залишить байдужим нікого. Керуючи обраним персонажем, гравці можуть вистрибувати на ворогів нізвідки, вражати їх лазерними мечами та застосовувати у боротьбі інші унікальні можливості.
  3. Sid Meier’s Civilization VI. Історичний екшн, який дозволяє юзерам побудувати власну імперію та спробувати захопити інші землі, успішно керуючи нею. Як саме гравець буде будувати свою імперію залежить лише від нього. Він може використовувати свою армію, піддаватися впливу культури чи науково-технічному прогресу.
  4. Divinity Original Sin II. Захоплююча фентезі-казка дозволяє відчути себе супергероєм. 
  5. Minecraft. Важко уявити підбірку кращих відеоігор без Minecraft, адже, ця розважальна гра вже 10 років поспіль займає топові позиції у рейтингу популярних відеоігор. Перед гравцями постає красивий та захоплюючий світ кубізму, де їм потрібно побудувати власний світ. Проте, не слід забувати про численних монстрів та інших підступних істот, які будуть заважати досягти поставленої мети.

Поділіться з друзями - підтримайте проект