Головна » Бухгалтеру » Консультації » Які відомості повинна містити довідка про доходи, яка надається податковим агентом?
Консультації

Які відомості повинна містити довідка про доходи, яка надається податковим агентом?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Особи, які мають статус податкових агентів, зобов’язані на вимогу платника податку надавати відомості про суму виплаченого на його користь доходу, суму застосованих соціальних податкових пільг та суму утриманого податку (п.п. «в» п. 176.2 ст. 176 Податкового кодексу України (далі – ПКУ)).

Довідка про доходи, яку повинні надавати податкові агенти на вимогу платника податків, надається у довільній формі, в якій, крім загальної інформації про фізичну особу (П. І. Б, реєстраційний номер облікової картки, період роботи), зазначається обов’язково наступна інформація:

  1. сума нарахованого оподатковуваного доходу (помісячно та загальною сумою);
  2. розмір та сума податкової соціальної пільги;
  3. сума нарахованого та утриманого податку на доходи фізичних осіб.

Відповідно до п. 176.1 ст. 176 ПКУ таку довідку про доходи платники податку зобов’язані пред’явити на вимогу контролюючого органу разом з документами і відомостями, пов’язаними з виникненням доходу або права на отримання податкової знижки, обчисленням і сплатою податку, для підтвердження достовірності відомостей, зазначених у податковій декларації про майновий стан і доходи.

ДПС


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

X