Головна » Бухгалтеру » Консультації » З 12 серпня прийматимуться документи для реєстрації юросіб та ФОП
Консультації

З 12 серпня прийматимуться документи для реєстрації юросіб та ФОП

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

З 12 серпня державні реєстратори та адміністратори ЦНАП отримають можливість приймати документи для реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань. Cуб’єкти державної реєстрації забезпечуватимуть прийом документів, що подаються для державної реєстрації юросіб, ФОП та громадських формувань в паперовій формі, з видачею опису, складеного без використання засобів Єдиного державного реєстру та без зазначення коду доступу до результатів надання адміністративних послуг у сфері держреєстрації.

Реєстрація за такими документами здійснюватиметься з 17 серпня за допомогою нового програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, повідомляє Мінцифри у Facebook.

Це передбачено наказом Мін’юсту від 6 серпня 2020 року № 2659/5, який набрав чинності 7 серпня.

Зазначеним наказом внесено відповідні зміни до наказу Міністерства юстиції № 2409/5 “Про деякі питання впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань”.

Нагадаємо, 7 серпня Державне підприємство «Національні інформаційні системи» розпочало роботи із впровадження оновленого Єдиного державного реєстру.

Юрліга

52 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X