Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » З 2019 року нерухомість, передана сільгоспвиробниками в оренду, оподатковується податком на нерухомість
Держоргани інформують

З 2019 року нерухомість, передана сільгоспвиробниками в оренду, оподатковується податком на нерухомість

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Законом України від 23.11.2018 р. № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» змінено норму щодо застосування пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки сільгоспвиробниками.

Закон №2628 набирає чинності з 1 січня 2019 року, за винятком окремих положень.

Так, з 01.01.2019 року не є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки будівлі, споруди сільськогосподарських товаровиробників (юридичних та фізичних осіб), віднесені до класу «Будівлі сільськогосподарського призначення, лісівництва та рибного господарства» (код 1271) Державного класифікатора будівель та споруд ДК 018-2000, та не здаються їх власниками в оренду, лізинг, позичку (п.п. 266.2.2 «ж» Податкового кодексу).

Нагадаємо, що до змін (до 01.01.2019) податком на нерухомість не оподатковувались будь-які будівлі, споруди сільськогосподарських товаровиробників, призначені для використання безпосередньо у сільськогосподарській діяльності.


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Уряд ухвалив законопроект, що спростить реєстрацію податкових накладних для бізнесу

Наша розсилка

Події

березень, 2020

X