Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » З 3 серпня Казначейство буде працювати в режимі 23/7.
Держоргани інформують

З 3 серпня Казначейство буде працювати в режимі 23/7.

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Державна казначейська служба України з метою створення сприятливих умов для платників податків, зборів та інших платежів до бюджетів, та у відповідності до «Технологічного регламенту роботи системи електронних платежів Національного банку України» затвердженого Рішенням Правління  Національного банку України від 25.02.2020 №142 (зі змінами), повідомляє, що з 03.08.2020 року учасник системи електронних платежів НБУ Казначейство ЕАП (код банку 899998) буде працювати в режимі 23/7.

Звертаємо увагу, що згідно пункту 1 Рішення правління Національного банку України «Дата банківського дня в системі електронних платежів у робочі дні за п’ятиденного робочого тижня відповідатиме календарній даті, а у вихідні дні, святкові та неробочі дні, визначені законодавством України – календарній даті першого робочого (операційного) дня після них».

Держказначейство


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  З 01 жовтня набуває чинності система інформування роботодавцями про здійснення виплат застрахованим особам

Наша розсилка

Події

липень, 2021

X